Nowości w serwisieZapoznaj się z naszą ofertąZapraszamy do sklepuInneO nas - Wczoraj, dziś, jutro...Dane teleadresowe firmy

Z nami zawsze ciepło!

Podobnie jak wielu z naszych Klientów, kiedyś zastanawiałem się gdzie kupić węgiel, w jakiej cenie i mówiąc dość brutalnie czy mnie po prostu nie oszukają. Czy napewno węgiel który kupię będzie kaloryczny? Czy te tajemnicze dane które podaje sprzedawca pokrywają się z rzeczywistością i co mi po nich? Czy nie będzie tam kamieni, czy w palenisku nie zostanie dużo niewypalonego węgla? Jak sobie z tym poradzić?

Dzwoniłem po znajomych, pytałem, jednak jak to bywa, każdy ma swoją wersję. Przyzwyczajenia nas gubią. W telewizji od czasu do czasu wspominają o węglu zza wschodniej granicy o wątpliwej jakości. Z czasem zacząłem poszukiwać informacji, jak szukać dostawcy i skąd mieć pewność, że węgiel który kupujemy jest na pewno tym czego oczekujemy. Odpowiedź jest prosta. Mianowicie: certyfikat.

Pytanie o certyfikat może niejednego sprzedawcę wprawić w zakłopotanie, jednak nie takiego który jest uczciwy. Certyfikat jest otrzymywany z laboratorium, które po wcześniejszym zbadaniu danego kruszca charakteryzuje jego cechy, m. in. wartość opałową. I to jest to czego szukamy. Jeśli mamy wątpliwości, śmiało, warto o to zapytać.

Rzetelny i uczciwy dostawca węgla nie będzie kluczył i udostępni nam potrzebne dokumenty, dzięki którym będziemy mieli pewność, że węgiel który mamy zamiar kupić, będzie ogrzewał, a nie kończył w postaci niedopalonych kamieni. Skład opałowy Eko Grzanie od początku swego istnienia współpracuje jedynie z rzetelnymi producentami wszelkiego rodzaju węgla. Kupując u nas, nasz Klient ma pewność, że towar który kupuje jest tym czego szuka. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą

Posiadamy w naszej ofercie wysoce wydajny i wysokokaloryczny węgiel polski, taki jak: orzech, groszek, kostka

Węgiel posiadamy wyłącznie z naszych polskich kopalni, z certyfikatami.

Polski węgiel wysokokaloryczny już od 650 zl/tona

Ekogroszek 20- 21 zł /25 kg worek 760 zł tona/luzem

Węgiel orzech worek 25 kg 20 zł

Węgiel groszek worek 25 kg 18 zl

Węgiel kostka worek 25 kg- 21 zł

2 3 4 5 6 7 8 9

Copyright ©2016, Eko Grzanie